serwis pomp próżniowych i kompresorów Becker

Szybko

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przestoje w produkcji wiążą się z ogromnymi kosztami. Szybki czas reakcji w odpowiedzi na twoje zgłoszenie jest dla nas sprawą podstawową. W tym przypadku działamy szybko i skutecznie. Opis nieprawidłowości w pracy urządzenia, przedstawiony przez pracownika kontaktującego się z naszym serwisem, często pozwala na wstępne ustalenie przyczyny zaistniałego problemu. Bazując na doświadczeniu naszych techników, wiele usterek pomagamy eliminować już w trakcie samej rozmowy telefonicznej.

Sprawnie

W przypadku awarii urządzenia, doświadczony pracownik serwisu Becker jest zdeterminowany i gotowy do podjęcia działań w celu rozwiązania zaistniałego problemu w oparciu o kompleksowo wyposażone zaplecze warsztatowo – magazynowe. W zależności od sytuacji, gdy istnieje konieczność redukcji czasu przestoju, niezwłocznie udostępniamy urządzenie zastępcze lub wysyłamy mobilną flotę serwisową. Zgłaszając awarię w 2 prostych krokach uruchamiasz procedurę serwisową - wypełnij i prześlij zgłoszenie serwisowe

Profesjonalnie

Wysoki poziom wykonanej usługi serwisowej jest naszą wizytówką i nie ma tutaj miejsca na błędy. Przekazując swoje urządzenie do serwisu Becker, możesz być pewien, że zajmie się nim zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, aby sprzęt po zakończeniu usługi funkcjonował sprawnie. Po wykonaniu bezpłatnej ekspertyzy i akceptacji zlecenia serwisowego ruszamy do pracy. Stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, które zapewniają utrzymanie nominalnych parametrów. Usługę uważa się za wykonaną dopiero po uzyskaniu poprawnych wyników testu przeprowadzanego po montażu urządzenia. Dodatkowo pomalujemy je, aby odświeżyć jego wygląd. Na przeprowadzone prace serwisowe udzielamy 6-miesięcznej gwarancji.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:
=

Copyright © BECKER - pompy próżniowe, kompresory. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe