opakowania

Nieograniczone możliwości w przemyśle pakującym.

Pompy próżniowe i kompresory Becker to kluczowe komponenty w procesach znakowania, składania i pakowania. Od pakowania tabletek w przemyśle farmaceutycznym, po przez aplikacje „wybierz i umieść” w przemyśle elektronicznym aż do systemów automatycznego przenoszenia podczas produkcji np. słodyczy. Inteligentne systemy kontroli zapewniają precyzyjne dozowanie próżni oraz sprężonego powietrza. Światowi producenci maszyn pakujących z ufnością używają naszej technologii, w aplikacjach wymagających krótkich czasów cyklu oraz bezawaryjnej pracy.

Pakowanie próżniowe w przemyśle spożywczym.

Światowe wymogi dotyczące przechowania świeżej żywności rosną każdego dnia. Stąd, producenci systemów pakujących potrzebują odpowiedniej technologii by zapewnić żywności, znajdującej się na stołach konsumentów, utrzymanie ciągłej świeżości. Pakowane próżniowo mięsa, kiełbasy i sery, świeże owoce morza, pakowane w „zmodyfikowanej atmosferze” lub owoce i warzywa przechowywane w środowisku azotu. Odpowiedni proces pakowania gwarantuje, że świeża żywność jest dostępna w każdej chwili, w każdym miejscu na świecie.

Nasze pompy próżniowe i kompresory używane w procesach pakowania tlenowego, posiadają certyfikat BAM (Niemiecki Federalny Instytut Badań Materiałowych) i pozwalają na budowanie systemów pakujących, charakteryzujących się szybkością i gwarancją zapewnienia świeżości pakowanych produktów.

=

Copyright © BECKER - pompy próżniowe, kompresory. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe