ochrona środowiska

Precyzyjne systemy w utrzymywaniu czystości wody, powietrza i gleby.

W technologii związanej z ochroną środowiska, niezawodne wykonanie odgrywa zasadnicze znaczenie. Jednak ważniejsze jest wdrażanie koncepcji przyszłościowych. Technologia Becker jest tworzona w trosce o przyszłość środowiska.

Technologia oczyszczania i napowietrzania wody.

W miejskich i przemysłowych stacjach uzdatniania wody – wliczając również wielkie oczyszczalnie chemiczne – używane są nasze dmuchawy bocznokanałowe. Te praktycznie bezobsługowe i niezawodne urządzenia są bardzo skuteczne i dobrze sprawdzają się w wilgotnym środowisku. Oferujemy perfekcyjne rozwiązania dla dostawców i producentów urządzeń z branży uzdatniania wody, dla projektantów oczyszczalni miejskich jak i tych do użytku prywatnego. W obszarze napowietrzania wody, Becker posiada szerokie spektrum ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań w technologii napowietrzania wirowego, bąbelkowego oraz dla projektantów, dostawców oraz użytkowników prywatnych i publicznych basenów. Specjalizujemy się również w produkcji kompresorów, przeznaczonych dla systemów napowietrzania w małych systemach uzdatniania wody, wykorzystywanych w obszarach niskozaludnionych. Po oszacowaniu wszystkich kosztów, mały system uzdatniania wody jest często bardziej opłacalny niż podłączenie do kanalizy miejskiej. Zalety próżniowej kanalizacji nad konwencjonalnymi systemami grawitacyjnymi i niskociśnieniowymi, to zwiększone standardy środowiskowe i bezpieczeństwo, większy stopień elastyczności, niższe koszty budowy i eksploatacji. Jest to rezultat wyjątkowej technologii naszych rotacyjnych próżniowych pomp łopatkowych.

Czyste powietrze – to nasza branża.

Monitorowanie poziomu zapylenia w zakładach przemysłowych i na liniach produkcyjnych. Pompy próżniowe stosowane są w stacjonarnych i przenośnych analizatorach powietrza, które generują ostrzeżenia, gdy pogarsza się czystość powietrza. Wysoka niezawodność, dzięki wydłużonej żywotności, powoduje, że nasze urządzenia utrzymują stały przepływ powietrza mimo wzrostu stopnia ich zużycia. Jest to zaleta naszych pomp bezolejowych. Pompy te są bardzo ciche, co jest kolejnym aspektem, przyjaznym dla środowiska. Dzięki naszej innowacyjnej technologii współpracujemy z firmami produkującymi analizatory powietrza jak również z Niemieckim Federalnym Ministerstwem Środowiska oraz Instytutem Kontroli Zanieczyszczeń Powietrza i Wody.

Oczyszczanie gleby wymaga potężnego oraz solidnego wyposażenia, które może przetworzyć wysoki poziom skroplin oraz brudu. Pompy bezolejowe mogą pracować z najwyższą precyzją nawet w ekstremalnych warunkach. Producenci i użytkownicy systemów uzdatnia gleby oraz terenowe jednostki kontroli zanieczyszczeń powietrza i wody mogą w pełni zdać się na nasze doświadczenie i produkty.

=

Copyright © BECKER - pompy próżniowe, kompresory. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe