Bezolejowe pompy próżniowe Becker

Prostota wykonania, tylko jeden wał oraz bezpośrednie przeniesienie napędu – pompy próżniowe, charakteryzujące się niskimi kosztami obsługi i utrzymania. Pompy te pracują w 100% bezolejowo. Są wyposażone w łopatki grafitowe o przedłużonej żywotności, zintegrowane filtry powietrza oraz zawory regulacji. Zapewnia to bezproblemową współpracę z dodatkowymi akcesoriami. Zintegrowana chłodnica powietrza gwarantuje niską temperaturę powietrza na wydechu. Kompaktowa obudowa zapewnia niski poziom hałasu oraz niską emisję ciepła. Opcja ochrony antykorozyjnej czyni te pompy nadające się do pracy w obecności wilgotnego powietrza.

VARIAIR

Systemy VARIAIR wykorzystują wiele zaawansowanych technologicznie rozwiązań, takich jak choćby nowoczesne przetwornice częstotliwości, w znacznym stopniu przyczyniające się do zwiększenia wydajności. Pompa próżniowa może pracować w sposób niezwykle precyzyjny, dokładnie spełniając oczekiwania klienta. Dzięki systemowi VARIAIR możliwa jest nie tylko optymalizacja poboru prądu, ale także gwarancja, że ciśnienie powietrza będzie stałe, nawet w sytuacji, gdy zapotrzebowanie ulega wahaniom. Bardzo dużą zaletą tego rozwiązania jest ponadto znaczne zniwelowanie poziomu generowanego hałasu oraz zasysanie dokładnie takiej ilości powietrza, jaka jest aktualnie potrzebna. "Łagodny” start pompy próżniowej zmniejsza obciążenie elementów mechanicznych i niezawodnie wydłuża ich żywotność. Szeroki zakres zmiennych wyjściowych pozwala na podłączenia przetwornicy do różnych urządzeń współpracujących.


Seria X: Innowacja Becker z gwarancją najwyższej jakości

Innowacje Becker są na całym świecie synonimem precyzyjności procesów technologicznych w wielu sektorach przemysłu. Na wielu obszarach zastosowań o wysokich wymaganiach, między innymi w przemyśle elektronicznym, Becker oferuje linię produktów  z serii X. Pompy próżniowe Becker z linii VT/KVT/VTLF rozszerzone zostały o kompaktowe modele VX, KVX i VXLF. Pompy próżniowej z serii X, wyposażone zostały w specjalnie zaprojektowane łopatki, które wyróżniają się wysoką odpornością na ścieranie oraz ekstremalnie wydłużoną żywotnością. Znikoma ilość generowanego pyłu grafitowego pozwala na zastosowanie tych pomp do precyzyjnych procesów w sterylnych warunkach. Urządzenia te są całkowicie bezolejowe, ekonomiczne i niemal bezawaryjne.

Innowacyjna pompa próżniowa sygnowana marką Becker idealnie sprawdza się nie tylko z powodu 100% bezolejowej pracy, ale również dzięki doskonałej wydajności oraz niskiego poboru mocy. W obszarze działania wrażliwym na zmiany próżni, pompy z serii X gwarantują niską pulsację powietrza.

Dodatkowo dla tej innowacyjnej serii Becker oferuje gwarancje żywotności łopatek 20.000 godzin / 3 lata pracy - gwarancja topowej technologii zapewnia szereg zalet bezolejowych pomp próżniowych:

▪ Szybkie, czyste, ciche
▪ Bezolejowe
▪ Ograniczone wibracje
▪ Odporne na ścieranie
▪ Oszczędność energii
▪ Wydłużona żywotność

Zwiększona żywotność pomp z serii X powoduje wydłużenie okresów między przeglądami oraz prowadzi do zmniejszenia częstotliwości wizyt serwisowych i ograniczenia kosztów spowodowanych awariami

VT 4.2
VT 4.4
VT 4.8
VT 4.10, VX 4.10
VT 4.16, VX 4.16
VT 4.25, VX 4.25
VT 4.40, VX 4.40
KVT 3.60, KVX 3.60
KVT 3.80, KVX 3.80
KVT 3.100, KVX 3.100
KVT 3.140, KVX 3.140
VTLF 2.200, VXLF 2.200,
VTLF 2.250, VXLF 2.250,
VTLF 2.360,
VTLF 2.400, VXLF 2.400,
VTLF 2.500, VXLF 2.500

 

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:
=

Copyright © BECKER - pompy próżniowe, kompresory. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe