łopatkowe - bezolejowe

Kompresory rotacyjne suche

Prostota wykonania, tylko jeden wał oraz bezpośrednie przeniesienie napędu – bardzo trwałe kompresory bezolejowe, charakteryzujące się niskimi kosztami obsługi i utrzymania. Pompy te pracują w 100% bezolejowo. Są wyposażone w łopatki grafitowe o przedłużonej żywotności, zintegrowane filtry powietrza oraz zawory regulacji. Zapewnia to bezproblemową współpracę z dodatkowymi akcesoriami. Zintegrowana chłodnica gwarantuje niską temperaturę powietrza na wydechu. Kompaktowa obudowa zapewnia niski poziom hałasu oraz niską emisję ciepła. Opcja ochrony antykorozyjnej pozwala na pracę w obecności wilgotnego powietrza.

VARIAIR

Systemy VARIAIR wykorzystują wiele zaawansowanych technologicznie rozwiązań, takich jak choćby nowoczesne przetwornice częstotliwości, w znacznym stopniu przyczyniające się do zwiększenia wydajności. Sprężarka bezolejowa może pracować w sposób niezwykle precyzyjny, dokładnie spełniając oczekiwania klienta. Dzięki systemowi VARIAIR możliwa jest nie tylko optymalizacja poboru prądu, ale także gwarancja, że ciśnienie powietrza będzie stałe, nawet w sytuacji, gdy zapotrzebowanie ulega wahaniom. Bardzo dużą zaletą tego rozwiązania jest ponadto znaczne zniwelowanie poziomu generowanego hałasu oraz wytwarzanie dokładnie takiej ilości sprężonego powietrza, jaka jest aktualnie potrzebna. "Łagodny" start kompresora zmniejsza obciążenie elementów mechanicznych i niezawodnie wydłuża ich żywotność. Szeroki zakres zmiennych wyjściowych pozwala na podłączenia przetwornicy do różnych urządzeń współpracujących.

Seria X: Innowacja Becker z gwarancją najwyższej jakości.

Innowacje Becker są na całym świecie synonimem precyzyjności procesów technologicznych w wielu sektorach przemysłu. Na wielu obszarach zastosowań o wysokich wymaganiach, między innymi w przemyśle elektronicznym, Becker oferuje linię produktów z serii X. Sprężarki bezolejowe Becker z linii DT/KDT/DTLF rozszerzone zostały o kompaktowe modele DX, KDX i DXLF. Kompresory z serii X wyposażone zostały w specjalnie zaprojektowane łopatki, które wyróżniają się wysoką odpornością na ścieranie oraz ekstremalnie wydłużoną żywotnością. Znikoma ilość generowanego pyłu grafitowego pozwala na zastosowanie tych pomp do precyzyjnych procesów w sterylnych warunkach. Urządzenia te są całkowicie bezolejowe, ekonomiczne i niemal bezawaryjne.

Innowacyjny kompresor bezolejowy sygnowany marką Becker idealnie sprawdza się nie tylko z powodu 100% bezolejowej pracy, ale również dzięki doskonałej wydajności oraz niskiego poboru mocy. W obszarze działania wrażliwym na zmiany ciśnienia, pompy z serii X gwarantują niską pulsację powietrza. Dodatkowo Becker oferuje po raz pierwszy pełną gwarancją na co najmniej 20.000 godzin bezobsługowej pracy operacyjnej dla tej innowacyjnej serii - gwarancja topowej technologii zapewnia szereg zalet sprężarek bezolejowych:

▪ Szybkie, czyste, ciche

▪ Bezolejowe

▪ Ograniczone wibracje

▪ Odporne na ścieranie

▪ Oszczędność energii

▪ Wydłużona żywotność

Zwiększona żywotność pomp z serii X powoduje wydłużenie okresów między przeglądami oraz prowadzi do zmniejszenia częstotliwości wizyt serwisowych i ograniczenia kosztów spowodowanymi awariami

DT 4

KDT 3 DTLF
DT 4.2
DT 4.4
DT 4.8
DT 4.10, DX 4.10
DT 4.16, DX 4.16
DT 4.25K, DX 4.25K
DT 4.40K, DX 4.40K
KDT 3.60, KDX 3.60
KDT 3.80, KDX 3.80
KDT 3.100, KDX 3.100
KDT 3.140, KDX 3.140
DTLF 2.200, DXLF 2.200,
DTLF 2.250, DXLF 2.250,
DTLF 2.360, 
DTLF 2.400, DXLF 2.400,
DTLF 2.500, DXLF 2.500
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:
=

Copyright © BECKER - pompy próżniowe, kompresory. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe