elektronika

„Wybierz i umieść”

Podczas produkcji różnych typów komponentów elektronicznych, e1.bmpnajwyższa precyzja jest niezwykle ważna, aby osiągnąć najwyższej jakości produkt końcowy.

  • 100% bezolejowe
  • precyzyjne
  • niewielkie wymiary
  • niskie drgania
  • ciche

to zalety innowacyjnych pomp Becker w niemal wszystkich aplikacjach specjalistycznej produkcji półprzewodników. W przeciwieństwie do szeroko używanych ejektorów wytwarzających podciśnienie za pomocą sprężonego powietrza, bezpośrednie wytwarzanie podciśnienia za pomocą pomp próżniowych jest wyraźnie szybsze w cyklach, w technice „wybierz i umieść”.

Będące alternatywą dla pomp próżniowych, centralne systemy próżni oferują e2.bmpnastępujące zalety:

  • stały poziom próżni przy najniższym stopni eksploatacji
  • zapobieganie nadmiernemu wytwarzaniu ciepła oraz hałasu w miejscu pracy urządzenia
  • centralny monitoring i utrzymanie przy minimalnym nakładzie pracy
  • oszczędność energii

Procesory (ICs)

Pompy próżniowe Becker są używane od momentu wytwarzania procesora, po przez testy, sortowanie, aż do umieszczenia go w komponencie komputera. Małe pompy próżniowe umożliwiają precyzyjne przytrzymywanie i przenoszenie procesorów.

Płyty drukowane

Podczas naświetlania, wykonywania otworów, frezowania oraz cięcia płyt drukowanych, dmuchawy bocznokanałowe z przetwornicą częstotliwości w systemach VARIAIR, zapewniają precyzyjne przytrzymywanie tych bardzo wrażliwych elementów.

Pakowanie komponentów elektronicznych

W trakcie pakowania podzespołów elektronicznych i podczas produkcji taśm do pakowania procesorów, pompy Becker wytwarzają konieczną do tego próżnię, tj. do 0.5 mbar abs.

Odciąganie pyłu podczas pracy lasera

Pył i gazy wytwarzane podczas grawerowania laserem zostają usunięte z obszaru pracy urządzenia za pomocą dmuchaw bocznokanałowych Becker z wykorzystaniem filtrów FINE lub HEPA. Stosując urządzenia z grupy VARIAIR istnieje możliwość stałego monitorowania poziomu zabrudzenia filtrów.

Suszenie podzespołów elektronicznych

Po zakończeniu procedury czyszczenia podzespołów elektronicznych , dmuchawy bocznokanałowe suszą te komponenty z wykorzystaniem dysz, a pompy próżniowe zapewniają odparowanie pary wodnej w komorach próżniowych.

Produkcja nośników DVD/CD

Bezolejowe pompy próżniowe Becker wytwarzają podciśnienie konieczne do łączenia elementów podczas produkcji nośników danych oraz w późniejszych procesach podczas drukowania elementów składowych.

=

Copyright © BECKER - pompy próżniowe, kompresory. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe