druk i papier

„Patrzeć w przyszłość – z Becker”

Od przygotowania druku - po drukowanie, od przygotowania papieru - po wyposażenie specjalistycznych maszyn drukujących. Nasi klienci mają dostęp do nieograniczonego obszaru możliwości: wszelkie typy pomp próżniowych i kompresorów, oddzielne jednostki, systemy specyfikowane przez klienta, systemy centralne.

Stworzone by osiągnąć sukces.

Pompy próżniowe Becker w procesie przygotowania druku.

Pompy Becker są wykorzystywane podczas precyzyjnego przytrzymywania odbitek w trakcie naświetlania oraz do nakładania płyt drukarskich w procesie grawerowania laserem. Pompy używane są również do usuwania pyłu w trakcie całego procesu CTP. Nadają się idealnie do precyzyjnego przenoszenia płyt drukarskich. Niewielkie rozmiary, ciche, o niskich wartościach drgań podczas pracy – nasze pompy, to klucz do uzyskania wysokiej jakości druku.

Próżnia i nadciśnienie – by zdążyć przed ostatecznym terminem.

System pneumatyczny w procesie drukowania.

Procesy, które charakteryzują się idealną wydajnością wraz z niskimi kosztami eksploatacji, nie są już tylko nadzieją na dalszy rozwój – teraz to rzeczywistość!

Nowoczesne procesy drukarskie wymagają dużych prędkości druku oraz krótkich okresów przejściowych. Sprawdzone i przetestowane systemy VARIAIR są „biletem” do osiągnięcia tych celów. W systemach tych, przepływ powietrza jest stale kontrolowany i zależny od aktualnych wymagań, a co za tym idzie nie ma potrzeby instalowania rozbudowanych i wadliwych systemów zaworowych. System VARIAIR jest prosty w obsłudze i może być kontrolowany bezpośrednio z panelu maszyny drukarskiej. Oczywiście system ten jest w pełni kompatybilny z dostępnymi na rynku magistralami komunikacyjnymi. System VARIAIR może być również chłodzony wodą. Aby zapobiegać generowaniu ciepła przez kompresory, nasze nowe pompy próżniowe i kompresory zostały specjalnie wyposażone w układy chłodzenia cieczą. Wyeliminowanie wszelkich kanałów powietrza chłodzącego oraz wentylatorów powoduje, że urządzenie zajmuje mniej miejsca i nie powoduje zakurzenia miejsca pracy maszyny drukarskiej.

W naszej ofercie posiadamy również pojedyncze urządzenia przeznaczone dla mniejszych i maszyn drukarskich. Są to pompy w 100% bezolejowe, niewymagające skomplikowanej obsługi. Nowa seria pomp EPV zapewnia 4 różne poziomy ciśnień z jednego urządzenia.

Kiedy na papierze, tekturze, metalu lub innych materiałach zostanie wykonany nadruk, wówczas zaczynają się kolejne procesy; składanie (zginanie) – dziurkowanie – cięcie – zszywanie – laminowanie – oprawianie. Wszystkie te procesy mają miejsce m.in. w produkcji kopert firmowych, podczas podawania materiału do drukowania, automatycznego sortowania listów, liczenia banknotów, itp. Dla wszystkich tych maszyn post-druku i powiązanych z tym procesów, oferujemy odpowiednie pompy próżniowe, kompresory i wszelkiego rodzaju systemy centralne, aby perfekcyjnie regulować przepływ powietrza. Tak jak w procesach drukarskich, następujące wymagania muszą być spełnione: maksimum wydajności, minimum obsługi, stałe zapobieganie pojawieniom się wadliwych produktów końcowych.

Pełna integracja w całym procesie.

Pompy próżniowe i kompresory Becker jako peryferyjne urządzenia w maszynach drukarskich.

Obok systemów zapewniających dostawę powietrza, istnieje również wiele komponentów odgrywających znaczącą rolę w zagwarantowaniu wysokiej jakości rezultatów. Nie jest niespodzianką, że urządzenia Becker odpowiedzialne za różne funkcje w w/w procesach radzą sobie tak dobrze.

=

Copyright © BECKER - pompy próżniowe, kompresory. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe