drewno

Już cztery dekady pompy próżniowe Becker są dostarczane do urządzeń przemysłu drzewnego. Dzisiaj firma Becker jest numerem jeden, w zakresie wykorzystania pomp próżniowych do mocowania, przenoszenia oraz obróbki elementów drewnianych.

Szczególnie istotne podczas mocowania obrabianych elementów jest ich bezpieczeństwo. Solidnie wykonane, uniwersalne i bezobsługowe rotacyjne pompy próżniowe świetnie sprawdzają się w tej roli. Ponadto krótkie czasy procesów i wysokiej jakości efekty końcowe determinują zapewnienie bezpieczeństwa i precyzyjnego przenoszenia części drewnianych.

Podtrzymywanie gotowych drewnianych wyrobów przez nasze dmuchawy bocznokanałowe gwarantuje szybki transport oraz subtelne operowanie delikatnymi elementami wysokiej jakości.

Obróbka elementów drewnianych wymaga najwyższej dokładności. Zadowalający rezultat obróbki w komorach obróbczych zostaje osiągnięty po przez wysoką próżnię, w najkrótszych możliwym czasie. Nasze rotacyjne pompy olejowe mogą być łatwo zintegrowane z maszynami obróbczymi, a ich obsługa serwisowa w bardzo długich odstępach czasu gwarantuje produkcję bez zakłóceń.

Głównym wymogiem podczas przytrzymywania próżniowego elementów jest bezpieczeństwo i niezawodność. By uzyskać największe z możliwych siły utrzymujące, zależność między powierzchnią przyssaną, próżnią jak i nieszczelnością jest decydująca. Urządzenia VARIAIR w każdej chwili mogą wytworzyć taką próżnię, jaka jest aktualnie wymagana. Dlatego koszty energii sprowadzone są do minimum. Kosztowne akcesoria oraz wrażliwe na kurz próżniowe zawory bezpieczeństwa nie są konieczne. Pompy są zabezpieczone w pełni elektronicznie a ich zakres mocy jest poprawnie dobrany. Wbudowana przetwornica częstotliwości umożliwia podłączenie urządzenia do jednostki kontrolnej maszyny, dzięki czemu pompy próżniowe mogą być łatwo sterowane po przez panel operatorski maszyny.

=

Copyright © BECKER - pompy próżniowe, kompresory. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe