dmuchawy bocznokanałowe Becker SV - VARIAIR - VASF

SV
dmuchawa bocznokanałowa SV

Zastosowanie wielostopniowej kompresji powoduje, że dmuchawy bocznokanałowe, pracujące jako pompy próżniowe generują bardzo niską pulsację powietrza. Perfekcyjnie zaprojektowany wirnik z zakrzywionymi łopatami gwarantuje optimum efektywności. Odseparowanie komór kompresji po obu stronach wirnika pozwala na pracę w trybie jednostopniowego, podwójnego przepływu, tak skutecznie jak w trybie dwustopniowego, pojedynczego przepływu, przy zastosowaniu jednego wirnika. W opatentowanych tłumikach hałasu mogą być zintegrowane filtry oraz zawór bezpieczeństwa próżni. Tłumiki hałasu mogą mieć różną długość, pozwala to dopasować je do istniejącej instalacji.

VARIAIR
dmuchawa bocznokanałowa SV

Dmuchawa bocznokanałowa ze zintegrowaną przetwornicą częstotliwości VARIAIR, która znacząco podnosi jej parametry, wydajność i ciśnienie. Pozwala dobrać parametry dokładnie do wymogów klienta. Opatentowany system sensorów utrzymuje ciśnienie i wydajność na stałym, wymaganym poziomie. Dmuchawy bocznokanałowe VARIAIR wyposażone są w elektroniczne systemy zabezpieczeń. Zastosowanie przetwornicy eliminuje stosowanie dodatkowych akcesoriów zabezpieczających jak np. zawory bezpieczeństwa. Dodatkowo nie występuje generowania nadmiaru powietrza, a hałas jest minimalny. Dopasowanie do aktualnego zapotrzebowania gwarantuje minimum zużycia energii.

VARIAIR Speed Flow
dmuchawa bocznokanałowa SV

Innowacyjne dmuchawy bocznokanałowe VASF 50, 80 i 120, oraz VASF 2.50 i 2.80 znajdują zastosowanie w zdecentralizowanych generatorach próżni i ciśnienia. Zwarta budowa, zoptymalizowana aerodynamika, szeroki zakres prędkości z ekstremalnie niskim poziomem hałasu oraz "inteligentne" sterowanie, stanowią podstawę doskonałej wydajności i efektywności, przy zredukowaniu wymiarów i masy do minimum. Dmuchawa bocznokanałowa posiada konstrukcję modułową, która pozwala zapewnić jedno- lub wielostopniowe wersje zasilane napięcie

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:
=

Copyright © BECKER - pompy próżniowe, kompresory. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe