budowa maszyn

Pompy próżniowe i kompresory Becker spełniają niemal wszystkie wymagania nowoczesnego przemysłu 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Główny nacisk kładziemy na rozwój indywidualnych aplikacji. Inżynierowie Becker pomogą zaprojektować optymalny system pneumatyczny. Oferujemy rozwiązania w procesach w wielu obszarach inżynierii maszynowej. Wykorzystujemy powietrze do przenoszenia, transportu, mocowania, pozycjonowania, podnoszenia i chwytania. Nasze pompy próżniowe i kompresory sprawdzają się w ponad 2000 różnych aplikacjach na całym świecie. Niskie koszty obsługi i serwisu, niskie zużycie energii, kompaktowa budowa i niski poziom hałasu to decydujące czynniki.

„Inteligentne” pompy próżniowe i kompresory serii VARIAIR, są tak zaprojektowane, by automatycznie dostosować się do systemów kontroli każdego procesu. Wartości nadciśnienia, podciśnienia oraz wydajności są utrzymywane na stałych poziomach, mimo stale zmieniających się warunków procesu. Dzięki opatentowanym procesorom, ciągłym porównaniom danych, ustawień i aktualnych zmiennych, system nie potrzebuje dodatkowych zewnętrznych czujników.

Nasze produkty to pojedyncze urządzenia lub kompletne systemy pneumatyczne. Nowa seria pomp EPV pozwala na wytworzenia 4 niezależnych poziomów ciśnienia z jednego urządzenia.

=

Copyright © BECKER - pompy próżniowe, kompresory. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja:Studio Fabryka, strony internetowe